Yeni açılan okey siteleri

05 Ara 2013 \ Kategori: Genel,Haberler

Bugün sizlere yeni açılan okey siteleri hakkında bilgi vereceğim. Günümüzde bir çok okey sitesi açılıyor. Bir çoğuda başarılı olmadan, Okey sitelerini kapamak zorunda kalıyor. Bu kadar yeni okey sitesi neden açılıyor. Bir çok esokey kullanıcısı bazı sitelerde admin yada op olduktan sonra azıcık işleyişi öğrenince bende bu işi yapabilirim gibi edalara girmesinden dolayı kendi cevresinin belli bir kitleye ulaşacağına inanmasından dolayı Siye açıyorlar ama daha sonra bu işlemler hüsranlıkla bitiyor. Bu yeni açılan okey sitelerin diğer mevcutta başarı yakalamış okey sitelerine saygısını da olmadığını görüyoruz. Neden böyle kızgın bir şekilde yazdığımı anlayacaksınız az sonra. Bir çok büyük sandığınız okey siteleri aslında o kadar büyük siteler değil çoğu okey siteleri botla dolu. Bizim gibi öz veriyle çalışan ve kullanıcısını eğlendirmek için gece gündüz tüm emeklerini yansıtan okey sitelerine utanmadan xxx okey sitesinde 700 kişiyiz diye reklam atıyorlar. Sakın bu gibi reklamlara asla inanmayın zira gittiğiniz zaman 100 kişilik okey kullanıcısı var botla 600 kişi oluyor zaten belli bir süre sonra sizlerde o sitenin bot olduğunu anlıyorsunuz.
996018_221719064664921_2066786042_n
Evet bugün bu kadar isyan yeter sizlere yeni açılan ve açılacak olan bir kaç okey sitesinden bahsedeceğim. İlk başta yeni ve güzel bir proje olan www.tutku.com adresinin yeni projesinden sizlere bahsetmek istiyorum. Şuanda bizim kullanmış olduğumuz esokey tarihin tozlu raflarına götürecek bir projeye benziyor. Çünkü insanlar artık esokey dandik olmasından bıktılar. Belli bir puan sistemi olmaması ara ara sistemin çökmesiyle kullanıcı bilgilerin sürekli gitmesi insanları çileden çıkardı. Tutku.com projenin arkasında ustaokey.com ve okeyseli.com adreslerini görüyoruz. bu sitelerinde esokey den bıkmışlıklarını görüyoruz.

Sizlere bir kaç yeni açılan okey sitelerinden daha bahsedeceğim. Bu aralar sıkça gözüme çarpan www.yakamozokey.com ve www.likce.com adresleri ilgimi çekti sizlerinde gönül rahatlıyla bu okey sitelerine giriş yapabilirsiniz.

 
 

"Yeni açılan okey siteleri" yazısı için 0 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

© 2011 okey oyna - Türkiyenin ilk okey oyna Web sayfası / Google Site Map