Üye olmadan nasıl okey oynanır

05 Ara 2013 \ Kategori: Haberler

Bir siteye giriş yaparken bir çok özelliklerini kullanmak istiyorsanız üye olmak zorundasınız. Üye olmadan okey oyunu oynamak isteyen oyuncular için sadece misafir girişi olarak izin verilmektedir. Ama sizler misafir olarak giriş yaptığınız zaman okey salonlarında ve masalarında bulunan özelliklerin ancak %1 kullanabilirsiniz. Diğer özellikleri kullanmanıza izin verilmez.  Eğer sizlerde tüm özelliklerini kullanmak istiyorsanız üye olmanız gerekli.

Bugün artık hiç bir site üye olmak için abuk subuk sorular sormuyor. Üye olmanız için bir mail adresi sizlere yeterli oluyor. Gerçeği msn bitmesiyle mail kullanımın da ciddi bir düşme olduğunu gözlemliyoruz. Ama daha hala bir çok site ücretsiz olarak mail veriyor.  Eğer bir mail adresiniz yoksa hotmail.com adresinden mail alabilirsiniz.

Okeyoyna.org adresine üye olmadan okey oynayabilir miyim.?

Evet okeyoyna.org salonlarına üye olmadan giriş yapabilirsiniz. Ama yukarıda yazmış olduğumuz gibi tüm özellikleri kullanamazsınız. Tüm özellikleri kullanmadığınız zaman site den çabuk sıkılırsınız ben sıkılmam dediğiniz zaman şu sıkıntı ortaya çıkar diğer kullanıcılarla asla konuşamazsınız buda sizlere büyük bir sıkıntı yaratır.

Üye olmaktan korkmayın hemen üye ol hemen okey oynamaya başlayın 🙂

Etiketler: , , ,

 
 

"Üye olmadan nasıl okey oynanır" yazısı için 0 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

© 2011 okey oyna - Türkiyenin ilk okey oyna Web sayfası / Google Site Map