Kaliteli okey salonları

05 Ara 2013 \ Kategori: Haberler

Son bir kaç yıldır çığ gibi büyüyen bir okey sektörü var ama bunların içinden hangisi kaliteli hangisi kalitesiz okey siteleri ve salonları olduğunu bazı zaman kullanıcılar ayırt edemiyor. Bu ayırt edemeyen kullanıcılarımız için böyle bir makale yazma kararı aldık. www.okeyoyna.org da amatörce bu işlere başlamış bir okey sitesidir. Ama yakın zamanda amotörlükten kurtulacağımızın sinyalini sizlere vermek isteriz. Bunca yılın tecrübesi bize yeterice her konuda eğitti. Şuanda kullandığımız esokey yazılımın belli bir kitleye hizmet verdiğini daha sonra bu kullanıcıların daha profesyenel okey oyunlarına gittiklerini gördük. Bizde elimizde kalan diğer kullanıcıları kaybetmemek amacıyla, Bundan bir yıl önce büyük bir adım atarak yeni bir oyun yüzüyle karşınıza çıkmaya karar verdik.  Şuanda beta sürümü deneme aşamasında ama bu 15 günlük süreç içerisinde siz değerli kullanıcılarımızı da oyun icerisine almaya başlayacağız. Ama bu oyun okeyoyna.org adresinde yayınlanma cağını da söylemek isterim.   Bu proje biraz kapsamlı olduğu için okeyoyna.org adresini yetersiz gördük ve sizlere yeni bir alan adında bu hizmeti ücretsiz olarak sunacağız. Bu isim tutku.com adresi. Tutkulu bir şekilde en iyi kaliteli okey salonlarında ve masalarında güzel okey oyunları döneceğine inanıyorum.

Birazda piyasa kalitesiz okey salonlarından sizlere bahsedeyim. Genellikle kalitesiz okey siteleri bu site işine yeni başlayan arkadaşlarımız neden oluyor. Bir kavramla yola çıktıkları için Bir sitede admin yada op yeteri kadar cevrem var onlar gelse ve birazda diğer rakip okey sitelerine kız nicklerle reklam atsam bu işi başarırım diyerek site acıyor en fazla 3 ay bu şekilde devam ettikten sonra işin gerçek ve acı yüzünü görüyor ve siteyi kapama kararı alıyor. Bu işler dışarı dan göründüğü gibi öyle kolay işler değil. Bir kaç kişinin gazına gelip herkes bir site yönetemez. Ve böyle site sahipleri yüzünden yüzlerce kalitesiz okey sitesi dolmuş durumda.

Okeyoyna.org kalite bakımından işin neresinde. ? Kalite bakımında site olarak bir çok sitenin ötesinde çalışıyoruz. Ama oyun yazılım olarak biraz zayıf kalıyor bu yüzden orta dereceli bir kaliteye sahip olduğumuzu söylemek isterim.  Ama tutku.com faaliyete geçtiği zaman süper ötesi bir kaliteye ulaşacağımıza inanıyorum.  Bugün sizlere kaliteli bir okey sitesinin kavramını anlatmaya çalıştım sizlerde bu konuda yorumlarınızı bırakabilirsiniz.

Etiketler:

 
 

"Kaliteli okey salonları" yazısı için 0 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

© 2011 okey oyna - Türkiyenin ilk okey oyna Web sayfası / Google Site Map