Canlı okey nasıl oynanır

08 Ara 2013 \ Kategori: Haberler

Bugün değişik web sitelerimizde iletişim bölümünden bizlere sıkça sorduğunuz bir soruya cevap vermeye çalışacağız. Canlı okey nasıl oynanır. ? Canlı okey oyna salonların hepsinde çok rahatlıkla okey oyunu oynayabilirsiniz. Bugün bot hizmetiyle okey hizmeti çok az okey siteleri var. Ama bu aralar esokey alt yapısı kullanan okey sitelerin bir çoğun da bot bulunmaktadır.  Eskiden kullanıcısı eksik olmayan siteler son 2013 google altgromi güncellemesinde çakıldılar bir çok kelimede sizlere ulaşan siteler artık ulaşamaz hale geldi bu seferde elinde kullanıcısını kaçırmamak için okey salonlarına bot koydular. salonlarına girdiğiniz zaman 500 yada 600 kullanıcısı var aslında asıl sayı 100 ila 150 kullanıcı Site sahibi büyük bir başarı yapmış gibi böbürleniyor ama asıl olan şey bu değil sadece kendini kandırıyor. Her gün eridiğini biz analizler yaparak görüyoruz.

Bir çok canlı okey sayfaları bunları sizlere aşağıda liste olarak vermek isterim ama kendi sitemde neden bir başkasının sitesinin reklamını yapma gereği duyayım 🙂 o yüzden okeyoyna.org adresinin okey salonları bölümüne girerek istediğiniz okey salonlarını seçerek rahatlıkla canlı okey oynayabilirsiniz.  Diğer sitelerden çok başarılı canlı okey oyunu sizlere ücretsiz olarak veren siteler var hadi bir kaç site söyleyeyim sizlere biraz yardımım olsun belki okeyoyna.org adresinden sıkılmışsınızdır.

  • www.okeyseli.com
  • www.turkokey.net

Bu iki site şimdilik sizlere yeter 🙂 yok ben canlı okey oynamak istiyorum, yok canlı okey üye olmadan yada canlı okey indir gibi muhabbetler yapmayın . başkada site ismi istemeyin. haydi herkese iyi eğlenceler ve bol okey atmalar diliyorum.

 

 

Etiketler: , ,

 
 

"Canlı okey nasıl oynanır" yazısı için 0 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

© 2011 okey oyna - Türkiyenin ilk okey oyna Web sayfası / Google Site Map