Bilgisayara karşı okey oyunu

07 Ara 2013 \ Kategori: Haberler

Bilgisayara karşı okey oynamak isteyen kullanıcılarımız için bugün ufak bir yazı yazalım dedik 🙂 Genellikle bilgisayara karşı okey oynamak isteyenler kedilerini profesyonel bir oyuncu görürler. Ama hiç bir bilgisayar sizin bu usta oyuncu olmanızı  ölçemez. Şuanda piyasa da mevcut bulunan okey programları basit oyundur. Seviye zorlaştırması yoktur. Ama şuanda mevcut okey sitelerinde usta okey salonlarında okey oyunu oynamak daha mantıklı. Bazı kullanıcılarımız yada başka okey sitelerin kullanıcılarına baktığımız zaman yeni başlayanlar yada acemi okey salonlarında zaman geçiriyor. Yeni okeye başlayan kullanıcıları sürekli yenmekten bıkıyor zevksiz bir hale geliyor. Ama Usta ve profesyonel okey salonlarına giriş yaptığınız zaman ve eşli olarak arkadaşınızla okey oyunu oynamak daha zevkli olur.

 

Bilgisayar ile okey oynamak sizlere hiç bir  şey kazandırmaz. Düşünün bilgisayarı yapan bir insan yani bizde olan beyin tasarlamış. Ve daha sonra okey botlu bir programla da aynı şekil de sizin ve benim gibi insanların yaptığı bir program. O zaman aynı beyinler yani Ahmet ve Rıfkı da bulunmaktadır onlarla canlı sohbet eşliğinde okey oynamak daha zevkli olmaz mı. ?

Bugün sizlere bilgisayara karşı okey oynamanın eğlenceli olmadığını ve zorlu bir okey programlaması olmadığını anlatmaya çalıştım. Hiç bir bilgisayar insan beyni kadar zeki değildir. O zaman okey salonlarımızda sizler gibi online oyuncularla okey oynamaya devam.

Etiketler: , ,

 
 

"Bilgisayara karşı okey oyunu" yazısı için 1 yorum yapılmış.

  1. sebnem dedi:

    okey cok guzel oyun dur

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 

© 2011 okey oyna - Türkiyenin ilk okey oyna Web sayfası / Google Site Map